Kredyty samochodowe, kredyt samochodowy

Szukaj:


Kredyt samochodowy po EURopejsku w mBanku

mBank rozszerzył wachlarz możliwości dla Klientów, którzy chcą spełnić swoje motoryzacyjne marzenia. Kredyt samochodowy można teraz zaciągnąć również w euro. Stali Klienci zrobią to na specjalnych warunkach – z niższym oprocentowaniem i prowizją.

Możliwość skorzystania z kredytu samochodowego w euro to kolejna nowość po wprowadzonej do oferty w grudniu ub.r. możliwości kredytowania we frankach szwajcarskich.

Zgodnie z wcześniejszą strategią, Bank przygotował również specjalną promocję dla stałych Klientów – „Kredyt po EURopejsku”. Przewiduje ona obniżenie oprocentowania o 2 p.p. w stosunku do standardowego, a także zmniejszoną prowizję za udzielenie w całym okresie kredytowania (2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek pojazdu). Zakłada ona także promocyjne warunki refinansowania kredytu z innego banku: oprocentowanie niższe o 2 p.p. niż podane w Tabeli Oprocentowania.

W promocji mogą uczestniczyć Klienci mBanku, którzy posiadają i prawidłowo obsługują przynajmniej jeden produkt kredytowy w mBanku od minimum sześciu miesięcy lub posiadają rachunek eKONTO, na który dokonywane są regularne wpływy (także od minimum sześciu miesięcy). Rozpoczęta właśnie promocja potrwa do 20 lipca br.

Promocja „Kredyt po EURopejsku” to kolejna – po wprowadzeniu w lutym br. możliwości uzyskania limitu kredytowego w kilkanaście minut w ramach „Oferty dla Ciebie” – propozycja specjalna dla aktywnych Klientów mBanku.

Wprowadzenie nowej waluty kredytu samochodowego z pewnością zwiększa jego dostępność – mówi Joanna Sędzikowska, specjalista ds. kredytów samochodowych w mBanku. – Chcemy do niego zachęcić przede wszystkim naszych stałych Klientów, oferując im promocję obniżającą oprocentowanie i prowizję. Wierzę jednak, że nowa oferta zainteresuje również osoby, które do tej pory nie korzystały z usług mBanku - dodaje Sędzikowska.

Kredyt samochodowy w euro w mBanku oparty jest o proste zasady: oprocentowanie składa się ze stałej marży banku, powiększonej o stawkę EURIBOR 3M. Może być przeznaczony na zakup nowego lub używanego pojazdu osobowego albo pojazdu ciężarowego do 3,5 tony. W euro można także refinansować kredyt zaciągnięty w innym banku.

Minimalna kwota kredytu – tak jak w przypadku innych walut (PLN, CHF, EUR) – wynosi 5 tys. zł, maksymalna nawet 350 tys. zł (130 tys. w przypadku refinansowania), w tym do 100 tys. zł bez wkładu własnego. Okres kredytowania może wynieść od 6 miesięcy do 10 lat.

VN:F [1.6.9_936]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)

Dodaj opinię:

Może zainteresują Cię również:

  • No related posts
Inteligo

Taniej samochodem?

Partnerzy

Na forum kredytów samochodowych

Samochodowe instalacje zasilania gazemSamochodowe instalacje zasilania gazem
Dlaczego tylko niektórzy kierowcy nie mają problemu z dużymi wydatkami na benzynę...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki